...

czwartek, 15 stycznia 2009

Borys, Maniek i laptop....

Dzisiaj przeżyłam awarie laptopa.Niby nic wielkiego tylko wejście usb przestało działać.Laptop stary, wiekowy po przejściach... porysowany , wysłużony ba nawet zasłużony a ile skarbów robótkowych dzięki niemu zgromadzonych.Czas już może były zamienić na nowy ale jeszcze nie dziś.Zdałam sobie sprawę,że bez niego jak bez ręki ani na forum nie można zajrzeć ani nic...zresztą co ja komu będę tłumaczyć..chyba wiadomo jak to jest .Domowy fachowiec sprzęcik rozebrał i owszem naprawił jedno a drugie popsuł.Chwile grozy przeżyłam,że to co na dysku zgromadzone przepadło doszczętnie, na wieki....Ile pomysłów na nowe robótki, ile planów , ile wzorów....tyle co na prawdziwą maniaczkę robótkową przypada czyli o dużo za duzo by życia na realizacje starczyło.Chwile grozy na szczęście minęły , laptop odzyskał życie ba nawet nic z dysku nie umknęło.Dlatego czym prędzej skarby na płyty nagrałam i teraz będę spędzać czas na wiecznym poszukiwaniu w tym bałaganie.
Przy okazji trafiłam na zdjęcia mojego pupilka , który gdzieś w okolicach Świat skończył pół roku.Tak wygladał jak mój mąż przyniósł go do domu

Był czas,że wyglądał tak uroczo. Nieprawdaż?


Był tez moment,że przypominał hipopotama w wersji mini:D Coś go dziabnęło w mordeczkę, nawet nie kwęknął twardziel jeden.A tak mniej więcej miesiąc temu, tylko,że rzadko bywa taki potulny.
Jutro zrobię mu nowa fotkę bo znów sporo podrósł.Normalnie się rozczuliłam .Może dlatego ,że wcale go nie chciałam,upierałam się co prawda krótko ale zawsze ,że jest paskudny i wcale go nie polubię. Chciałam owczarka niemieckiego, takiego jakiego miałam kiedyś...takiego......którego już nie ma.
Dziś Borys jest moim ulubieńcem zresztą ze wzajemnością.
Wkrótce będę szukać inspiracji w pudłach z włóczkami , więc mogę obiecać zdjęcia z pomocnikiem Mańkiem czyli kotem...

2 komentarze:

 1. Mój laptop pracuje 5, maksymalnie 10 minut i pada, kawałek po kawałku przenoszę dane, szczęsliwie mam drugiego. A zwierzki mają to siebie, kradną SOBIe nasz kawałek serca!
  Serdecznie pozdrawiam!
  vivi

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam obiecanego laptopa na rocznicę ślubu, tylko nie sprecyzowano na którą:D:D:D
  A kochac zwierzaki jest bardzo prosto .
  Pozdrawiam cieplutko B.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze dodają mi skrzydeł :)) Zostaw choć słówko :))