...

sobota, 14 lutego 2009

Fotografowanie staroci

Jedne bardziej stare jak różowy sweter na zamek inne stare bo zrobione w ubiegłym roku i jeszcze nie noszone np. dwa topy.
Rózowy został zrobiony z resztek, na domowe potrzeby.
Jak przeprowadziliśmy się do domu na wsi z domowym centralnym ogrzewaniem...powstał z lenistwa w dużej mierze...bo to nie to co w bloku,ze ciepłownia napali..tu trzeba samemu ten ogień wzniecać...a mnie , (chociaż to nie mój obowiązek bo normalnie to M."piekiełka"pilnuje a bywa ,że go nie ma no bo ktoś na chleb zarabiać musi )się nie zawsze chce..i wolałam sweter udziergać niż do piekiełka schodzić...Sprawdza się doskonale muszę przyznać a piekiełko musiałam polubić:D
Biały...wyglądający jak kożuch..no cóż chyba z braku innych pomysłów powstał bo nie nosiłam go nigdy..a ja dziś na niego patrzę to czuje się zawstydzona:D
Za to spódnica...uwielbiam ją , zwłaszcza w zimie do długich kozaków na szpilkach i krótkiego futerka...to moje uwielbienie do niej widać doskonale...czas zrobić nową..
Fioletowy golf dzisiaj odkryłam całkiem przypadkiem...Zrobiony dwa lata temu...ulubiony, zagubiony i na szczęście dziś odnaleziony...Bardzo go lubię..W ogóle lubię takie wielkie golfy...mam ich więcej..


Ależ się dzisiaj rozgadałam...trzy posty jednego dnia...wręcz niesamowite
A....zapomniałabym...Zwróćcie uwagę na post z 13 lutego...to trzeba mieć farta...napisać w piątek trzynastego o godz.13.13 ...a tak na marginesie lubię trzynastego nawet w piątek..
2 komentarze:

  1. Ja sie urodziłam w piątek trzynastego, co prawda lipca, ale pięc po trzynastej :) na 13-tki nie narzekam... Bardzo ładne, choc wg Ciebie "stare", dla mnie nie ma tego określenia jeśli chodzi o wyroby ręczne, czasem im starsze tym lepsze, prawie jak wino :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziekuję.A trzynastka jest wg mnie zdecydowanie przereklamowana...Mam kolegę urodzonego 13 września a on jest szczęśliwym posiadaczem dwójki dzieci również urodzonych trzynastego września i nie są to bliźniaki..to się nazywa "prześladowanie trzynastką":D

    OdpowiedzUsuń

Komentarze dodają mi skrzydeł :)) Zostaw choć słówko :))